Renginiai   /   Festivaliai
0 komentarai
2018
Lapkričio
10

Respublikinis festivalis ,,Rasos lašeliai”

Respublikinis festivalis ,,Rasos lašeliai” Marijampolėje vyksta nuo 2006 metų. Projektas visuomet atspindi reikšmingiausius miesto bei nacionalinius įvykius. 2018 m. projektas skiriamas Marijampolei, Lietuvos kultūros sostinei, reprezentuoti ir garsinti.

Festivalio programos idėja – miestas šiandien ir ateityje. Žodis, muzika ir scenos vizualika, leidžia  pamatyti miestą vaikų akimis ir jų fantazijos pagalba, projektuoti miesto ateities viziją. LRT televizijos dėka, reginys pasiekia itin platų auditorijos ratą, ne vien mūsų šalyje.

Šis muzikinis projektas yra pelnęs pripažinimą ir ypač palankiai vertinamas Lietuvos vaikų bei jaunimo pramoginių renginių tarpe. Festivalio organizatoriai siekia atrinkti pačius įdomiausius ir originaliausius tiek sceninės raiškos, tiek muzikinio atlikimo kokybės požiūriu. Dauguma festivalio dalyvių yra įvairių tarptautinių, respublikinių, televizinių konkursų bei festivalių dalyviai ar laureatai. Drauge su jaunimu, scenoje pasirodo ir populiarūs, publikos pamėgti pop muzikos atlikėjai. Festivalio geografija apima visą Lietuvą, nuo Vilniaus iki Palangos. Renginį pagyvina profesionalūs, šmaikštūs, iš televizijos laidų publikai gerai pažįstami, vedėjai.

Projekto įkūrėja ir vyriausioji organizatorė popchoro KOTITA vadovė Rasa

Vieta: Kultūros centras

Komentarai
Komentaras sėkmingai įrašytas

Komentarų nėra