2018 07 16   /   Naujiena
0 komentarai

Imam derlių, arba posakių ir anekdotų aruode labai jau skalsu...

Imam derlių, arba posakių ir anekdotų aruode labai jau skalsu...

Vasara. Tikra „smetoniška“ (kaip senelis sakydavo) vasara: jei kaitina, tai jau tikrai kaitina, o jei lyja, – su žaibais, perkūnija ir balom iki kelių. Bet ne orą, gamtą ar atostogas čia aptarsim (nors irgi neblogai būtų). Aptarsim skelbto suvalkietiškų posakių ir anekdotų konkurso II ketvirčio rezultatus.

O apie vasarą užsiminiau todėl, kad tų rezultatų (posakių ir anekdotų) labai jau striuka. Ir kalta dėl to garantuotai vasara! Ką čia galvą laužysi giminės posakius, anekdotus prisimindamas, jei maga padrybsoti paupy ar paežerėj, pasimaudyti, mėsytės pasičirškinti... Ir mums maga. Bet pažadas rezultatus kas ketvirtį aptarti, turi būti ištesėtas. Taigi. Imam derlių!

Antrame ketvirtyje iš dviejų anekdotų (trečiojo – „Ale, bet tu zbitke“– anekdotu kažkaip nesiryžome laikyti) komisijai geresnis pasirodė Giedrės. Juk tikrai labai pažįstama situacija ar ne:

Suvalkietis atėjo pas draugą – suvalkietį – į svečius.

–Nu, kad būčia žinojęs, kad ateisi, būčia ko nusipirkęs, o dabartės tai nieko neturiu.

Džiugu, kad visuomenės, tai yra jūsų mielieji, kurie balsuojate patiktukus-širdeles dalindami, ir komisijos nuomonė vertinant anekdotus sutapo. Na, o laimėtoją posakio kategorijoje išrinkti buvo dar lengviau. Nugalėjo Vladas ir jo posakis: „Baigi išdykaut, ba gausi liet!“

Sveikiname Giedrę ir Vladą!

 

Pirmo ir antro ketvirčio nugalėtojus kviečiame atsiimti dovanėles. Jūsų lauksime Marijampolės savivaldybėje Turizmo informacijos centre.

Nepamirškit, konkursas tęsiamas! Rašykit. Dalinkitės. Galbūt jūsų atsiųstas kalbos „perliukas“ taps pačiu geriausiu suvalkietišku posakiu ar anekdotu. Laukiam!

 

Konkurso vertinimo komisija

Komentarai
Komentaras sėkmingai įrašytas

Komentarų nėra